Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Podpisanie Deklaracji o Współpracy Partnerskiej

W dniu 30 września 2011 roku w siedzibie naszej szkoły została podpisana deklaracja o współpracy szkół: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie i Stredná Odborná Škola Podnikania w Preszowie. List intencyjny podpisali dyrektorzy obu szkół: Pani Ewa Starowiejska i Pan Stanislav Kuchta. Porozumienie dotyczy współpracy w zakresie szkoleń młodzieży, kursów doskonalących wiedzę nauczycieli i uczniów oraz wymianę doświadczeń zawodowych.

Na tą okazją nauczyciele przedmiotów gastronomicznych wraz z uczniami klasy II TG i III TG przygotowali poczęstunek w skład menu, którego weszły: sałatka z gyrosem i papryką, półmiski wędlin i serów, jaja w majonezie, pieczywo mieszane, słodki deser, zupa pomidorowa z makaronem, pierogi (ruskie, z kapustą i grzybami, ze szpinakiem i serem) oraz kompot z owoców mieszanych.