Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

XII Sztafetowy Bieg Przełajowy im. ks. Stanisława Szpetnara

Dnia 30 września 2011r. nauczyciele wychowania fizycznego po raz XII zorganizowali Sztafetowy Bieg Przełajowy im. patrona szkoły ks. Stanisława Szpetnara. Do zawodów zgłosiły się 3 szkoły gimnazjalne oraz 6 szkół ponadgimnazjalnych. Trasa biegu długości ok.800m i prowadziła ulicami: Olejarską, ks. Stanisława Szpetnara oraz w otoczeniu szkoły.

Punktacja końcowa

Szkoły gimnazjalne

1. Gimnazjum Lubatowa
  2. Gimnazjum Zręcin
  3. Gimnazjum nr 4 Krosno

Szkoły ponadgimnazjalne

1. I LO Krosno
  2. ZSP Nr 2 Krosno
  3. ZSP Nr 4 Krosno
  4. ZSP Nr 5 Krosno
  5. ZSP Nr 1 Krosno
  6. SOSP Preszów

Szkołę naszą reprezentowały następujące uczennice: Cieśla Gabriela kl. IITG, Woźniak Kamila kl. IIF, Betlej Ewelina  kl. ITF, Jedziniak Andżelika kl. ITF, Sochacka Monika kl. IIF, Harsze Paulina kl. IW, Boczar Monika kl. IK/S, Bobusia Agnieszka kl. IVTF, Marczak Magdalena kl. IVTF, Mięsowicz Katarzyna kl. IVTK/F. Opiekunem drużyny był Pan Krzysztof Gierlasiński.