Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Casting do zespołu Admiratio

22 września br. zespół Admiratio zorganizował dla uczniów naszej szkoły casting, który miał na celu wyłonienie ukrytych talentów pośród naszej młodzieży. Casting obejmował 4 kategorie: wokal, recytacja, gra na instrumencie oraz zdolności plastyczne. Gościem specjalnym była Pani Dyrektor Ewa Starowiejska, która wraz z jury w skład, którego wchodził cały zespół Admiratio, uważnie przyglądała się i przysłuchiwała zmaganiom uczestników. Nagrodą dla uczniów, oprócz słodkiego upominku, było przyjęcie do zespołu Admiratio.

Po wysłuchaniu wszystkich kandydatów, decyzją jury, do zespołu zostały przyjęte: Barbara Szczurek, Kamila Balawajder, Barbara Giermańska i Natalia Grzesik – wszystkie z klasy I TF. GRATULUJEMY!!! :)

UWAGA!

Informujemy, że uczniowie, którzy z różnych przyczyn, nie mogli wziąć udziału w castingu, proszeni są o kontakt z opiekunem zespołu p. Wojciechem Bazanem.

Zespół Admiratio