Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Piknik Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniach 18, 19 maja 2012 r. na zaproszenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie nasza szkoła wzięła udział w Pikniku Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego towarzyszącym 9 Wyścigowi Górskiemu Prządki – 2012. Nauczyciele wychowania fizycznego p. Krzysztof Gierlasiński i p. Artur Panaś wraz z młodzieżą zorganizowali dla uczniów szkół podstawowych rowerowy tor przeszkód.

Zawodom poprzedziło spotkanie z zastępcą dyrektora WORD w Krośnie p. Markiem Hejnałem, który podziękował za współpracę w popularyzacji bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W pierwszym dniu zawody odbyły się przed Halą Sportowo - Widowiskową MOSiR Krosno, natomiast w sobotę gościliśmy w Korczynie.

W rzeczywistości swoje umiejętności jazdy na rowerze sprawdzały  zarówno dzieci  jaki i dorośli. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety ufundowane przez WORD Krosno.