Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

IV Międzyszkolny Konkurs Biblijny

Już po raz czwarty, nasi uczniowie biorą udział w Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym organizowanym dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i okolic. W dniu 28 lutego br. odbył się w naszej szkole – etap szkolny. Tym razem zgłosiło się do niego 5 uczennic z klasy II F i II TG. Uczennice do konkursu przygotowywały się pod kierunkiem nauczyciela religii P. Wojciecha Bazana. Tematyką tegorocznej edycji są Pisma Św. Łukasza. Uczestniczki w ciągu 45 minut miały do rozwiązania test z pytaniami zamkniętymi. Po podliczeniu punktów: I – miejsce zajęła Aneta Kielar z kl. II F; II – miejsce zajęła Monika Sochacka z kl. II F; a III – miejsce Izabela Głód z kl. II TG. Zgodnie z regulaminem, wymienione uczennice będą reprezentowały naszą szkołę w finale konkursu, który odbędzie się w siedzibie Podkarpackiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krośnie, w dniu 17 kwietnia 2012 r.. Warto nadmienić, że w poprzednich edycjach tego konkursu nasi uczniowie byli w pierwszej piątce ścisłego finału.