Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Studniówka

Dnia 14 stycznia 2012 roku odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych: IV TF -wychowawca Danuta Gnap, IV TG - wychowawca mgr Agnieszka Gonet oraz klasy IV TK/F - wychowawca mgr Piotr Płatek. By tradycji stało się zadość bal rozpoczęto dostojnym, staropolskim tańcem - polonezem, przygotowanym przez mgr Wiesława Wójcika. W jego podniosłą atmosferę wprowadzili uczniowie w programie słowno-tanecznym. Przyszłym maturzystom powodzenia podczas zmagań na egzaminie maturalnym oraz egzaminie zawodowym życzyła w imieniu swoim i całej Rady Pedagogicznej Pani Dyrektor Ewa Starowiejska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Dyrekcji Szkoły, Nauczyciele oraz Rodzice. Huczna zabawa trwała do białego rana. Były także podziękowania dla Dyrekcji, Wychowawców i Nauczycieli, wspólne tańce i smaczne jedzenie. Pozostały miłe wspomnienia i zbliżająca się matura.

Bal studniówkowy odbył się w Domu Weselnym G-Katering na ul. Bieszczadzkiej w Krośnie i został zorganizowany przez rodziców uczniów klas: IV TF, IV TG i IV TK/F.