Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

„Fryzury Retro”

W dniu 12 stycznia odbył się wewnątrzszkolny konkurs fryzjerski, który miał na celu wyłonić dwóch najlepszych uczniów - reprezentantów szkoły na Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim w Sanoku. Do eliminacji przystąpili uczniowie z klasy III i IV Technikum Usług Fryzjerskich. Tematem przewodnim konkursu były „FRYZURY RETRO”. Najlepszymi okazały się fryzury Agnieszki Kurzawy z kl. IV TF i Katarzyny Chłap z kl. IIITF. Uczennice będą reprezentować szkołę na konkursie, który odbędzie się 22 lutego 2012 r. w Zespole Szkół Nr 5 w Sanoku. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały Panie: Liliana Sawaryn i Danuta Gnap.