Rok Szkolny 2011/2012
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2011/2012

I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Sklepów Sieci „S”

W dniu 20 stycznia 2012 r. odbył się zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie wraz z Dyrektorem sieci Sklepów „S” p. Wiesławem Mezglewskim I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o puchar dyrektora sieci sklepów ,,S”.
W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów. Gościem specjalnym turnieju była drużyna z zaprzyjaźnionej szkoły ze Słowacji - Strednej Odbornej Szkoly Podnikania z Preśova. W turnieju brały udział również drużyny piłkarskie szkół z Krosna: ZSKU Krosno, I LO Krosno, ZSP Nr 3 Krosno, ZSP Nr 4 Krosno, ZSP Nr 5 Krosno, ZSP Nr 6 Krosno oraz gospodarze zawodów ZSP Nr 2.


Impreza dzięki zaangażowaniu dyrektora Sklepów „S” była sponsorowana przez Firmę „Wedel” i „Coca-Cola”, które ufundowały napoje i gadżety. Turniej uświetniły występy cheerliderek, które przygotowały układy taneczne przy wsparciu i fachowej pomocy nauczycieli wychowania fizycznego ZSP Nr 2 kolegów Piotra Kośka i Wiesława Wójcika. Patronat medialny nad imprezą objął tygodnik regionalny „Nowe Podkarpacie”. Do finału turnieju awansowały dwie najlepsze drużyny z grupy - szkoła z Preśova oraz ZSP Nr 6 w Krośnie. Po zaciętej walce I miejsce wywalczyła drużyna ZSP Nr 6 w Krośnie. Goście ze Słowacji ukończyli zawody na miejscu drugim. W małym finale o III miejsce walczyły drużyny ZSP Nr 4 i I LO. Mecz wygrała drużyna ZSP Nr 4 i tym samym zajęła III miejsce w turnieju.

Oto wykaz miejsc zajętych przez kolejne drużyny:
I miejsce - ZSP Nr 6 w Krośnie
II miejsce - Stredna Odborna Skola Podnikania z Preśova
III miejsce- ZSP Nr 4 Krosno
IV miejsce - I LO Krosno
V miejsce - ZSP Nr 5 Krosno
VI miejsce- ZSP Nr 2 Krosno
VII miejsce - ZSP Nr 3 Krosno
VIII miejsce - ZSKU Krosno

Organizator ufundował dla trzech pierwszych drużyn puchary a dla wszystkich uczestników dyplomy. Po zakończeniu turnieju wyłoniono również najlepszego bramkarza, którym został Richard Migas z Preśova, króla strzelców turnieju - Alana Staszewskiego z ZSP Nr 6, strzelca 8 bramek oraz najlepszego zawodnika - Bernarda Szelera z I LO w Krośnie. Opiekę medyczną nad turniejem sprawował p. Zbigniew Moskal z ZSP Nr 4 w Krośnie wraz z grupą młodzieży. Szkolnymi koordynatorami imprezy byli: p. Hubert Wilk i p. Piotr Płatek nauczyciele wychowania fizycznego w ZSP Nr 2 w Krośnie.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.