Rok Szkolny 2011/2012
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Rok Szkolny 2011/2012

XVI edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

13 stycznia 2012 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XVI edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 47 uczniów szkół województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 70 pytań. Naszą szkołę reprezentowała Sylwia Szkoła z kl. IV TK, która zajęła 9 miejsce. Uplasowanie się naszej uczennicy wśród 10 najlepszych uczniów cieszy tym bardziej, iż tegoroczna olimpiada oceniona była przez opiekunów uczniów i komisję olimpiady jako trudna. Uczennicę do olimpiady przygotowała mgr Elżbieta Jaracz.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 318 gości oraz 0 użytkowników.