Rok Szkolny 2011/2012
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2011/2012

XVI edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

13 stycznia 2012 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XVI edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 47 uczniów szkół województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 70 pytań. Naszą szkołę reprezentowała Sylwia Szkoła z kl. IV TK, która zajęła 9 miejsce. Uplasowanie się naszej uczennicy wśród 10 najlepszych uczniów cieszy tym bardziej, iż tegoroczna olimpiada oceniona była przez opiekunów uczniów i komisję olimpiady jako trudna. Uczennicę do olimpiady przygotowała mgr Elżbieta Jaracz.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin