Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Konkurs Fryzjerski "Odkryj swój talent"

W dniu 26 października 2011r. w naszej szkole odbył się konkurs fryzjerski pod hasłem „Odkryj swój talent”. Konkurs zorganizowany został dla uczniów szkół gimnazjalnych, którzy chcieli zaprezentować swój pomysł na kreatywną fryzurę młodzieżową. Do konkursu zgłosiło się po dwóch uczniów z 8 szkół: Miejski Zespół Szkół Nr 1 w Krośnie – Gimnazjum Nr 2, Miejski Zespół Szkół Nr 5 w Krośnie – Gimnazjum Nr 1, Zespół Szkół Miejskich Nr 5 w Jaśle, Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zręcinie, Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kopytowej, Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu. Gimnazjaliści wykazali się dużą pomysłowością i artyzmem w tworzeniu fryzury. Komisja konkursowa, w składzie: Pani Barbara Kozdraś - Kierownik Szkolenia Praktycznego, Pani Bogusława Michalczyk – opiekun zespołu z Gimnazjum w Świerzowej Polskiej oraz nauczyciele zajęć praktycznych ZSP Nr 2 – Pani Liliana Sawaryn i Pani Danuta Gnap, oceniając prace gimnazjalistów szczególną uwagę zwracała na kreatywność wykonania fryzury. Zaskakujące efekty końcowe i zdecydowanie wysoki poziom przygotowania uczestników mile zaskoczył organizatorów konkursu.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce – Alicja Łacek - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej,

II miejsce – Patrycja Lech - Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu,

III miejsce – Joanna Wiertak - Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu.