Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1 września 2011 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste powitanie nowego roku szkolnego. Był to szczególny dzień w historii szkoły – żegnaliśmy Panią Dyrektor Sławomirę Leśniak a witaliśmy nową Panią Dyrektor Ewę Starowiejską. Na uroczystości oprócz całej społeczności szkolnej obecni byli zaproszeni goście: w imieniu Prezydenta Miasta Krosna Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Grażyna Gregorczyk wraz z Panią Inspektor Anna Szajną, zarząd Cechu Rzemiosł Różnych: Starszy Cechu Pan Marek Bargieł, Podstarszy Cechu Pan Józef Kiełtyka, Kierownik Biura Pani Marta Urbanowicz-Matelowska, przedstawiciele środowiskowego hufca pracy: Pan Adam Buczyński oraz Panie: Monika Górska i Magdalena Czelna.

Zebrani goście oraz przedstawiciele uczniów i grona pedagogicznego złożyli  podziękowania za trud i pełną wyrzeczeń pracę odchodzącej Pani Dyrektor życząc zasłużonego odpoczynku. Inauguracji roku szkolnego dokonała w swym przemówieniu Pani Dyrektor Ewa Starowiejska.

Uczniowie klas pierwszych mieli okazję poznać swoich wychowawców: Panią mgr Anetę Nowotyńską (kl. TF), Panią mgr Alicję Kus (kl. I TG), Panią mgr Celinę Lulę  (kl. IF), Panią mgr Barbarę Zarych (kl. IKS), Pana mgr Pawła Cisonia (kl. IW).