Rok Szkolny 2010/2011

Rok Szkolny 2010/2011

Występ Admiratio w Jedliczu

W dniu 19 kwietnia 2011r. zespół „Admiratio” wystąpił w parafii p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Jedliczu, dla dzieci ze Szkoły Podstawowej oraz młodzieży z Gimnazjum i Liceum, odbywających swoje Rekolekcje Wielkopostne. Nasz zespół został zaproszony przez Dyrekcję tamtejszej szkoły i nauczycieli religii. Występ „Admiratio” z programem „Watoto wa Africa – Dzieci Afryki” odbył się w ramach Projektu Misyjnego i miał na celu przybliżenie tematyki misyjnej wśród młodzieży. Występ został przyjęty przez dzieci i młodzież niezwykle ciepło, czego dowodem były gorące brawa w trakcie programu, jak również po jego zakończeniu. Dla naszego zespołu było to wspaniałe przeżycie, a także możliwość promowania naszej szkoły poza terenem naszego miasta.