Rok Szkolny 2010/2011
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzienotwarty2019

Rok Szkolny 2010/2011

Występ Admiratio w Szkole Podstawowej Nr 8 Krośnie

W dniu 13 kwietnia 2011r. zespół „Admiratio” wystąpił w Szkole Podstawowej Nr 8 dla dzieci z klas I – VI odbywającej swoje Rekolekcje Wielkopostne. Nasz zespół został zaproszony przez Dyrekcję tamtejszej szkoły i nauczycieli religii. Występ „Admiratio” z programem „Ksiądz Jan Twardowski – poeta humoru i nadziei” odbył się w ramach Promocji Szkoły w środowisku lokalnym oraz Projektu Misyjnego na rzecz dzieci z Centrum Leczenia i Rehabilitacji w wiosce Analaroa na Madagaskarze. Występ został przyjęty, przez całą społeczność szkolną, niezwykle ciepło, czego dowodem były gorące brawa w trakcie programu, jak również po jego zakończeniu.

Dla naszego zespołu było to fantastyczne przeżycie i jednocześnie zaszczyt wystąpienia po raz drugi w ostatnim czasie w tej szkole.

Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Agnieszka Bobusia, Diana Patla, Justyna Michna, Joanna Mazurek, Karolina Ekiert, Kinga Śnieżek, Sabina Gonet, Małgorzata Wojnowska, Martyna Frankiewicz, Iwona Janas (wszystkie z kl. III TF), Sylwia Jakieła z kl. II TG, Sławomir Wilk z kl. I TK/F oraz opiekun zespołu mgr Wojciech Bazan.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.