Rok Szkolny 2009/2010
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2009/2010

Występ Zespołu Admiratio w Bibliotece Pedagogicznej

W dniu 12 maja 2010r. zespół Admiratio wystąpił w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej w Krośnie na zaproszenie Pani Dyrektor i pracowników biblioteki, z okazji „Tygodnia Bibliotek”.

Zespół przedstawił program słowno – muzyczny „Watoto wa Africa – Dzieci Afryki” w ramach Projektu Misyjnego dotyczącego przybliżania tematyki misyjnej i wspierania dzieł misyjnych. Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Diana Patla, Justyna Michna, Joanna Mazurek, Karolina Ekiert, Kinga Śnieżek, Katarzyna Prajsnar, Sabina Gonet, Martyna Frankiewicz, Iwona Janas, Małgorzata Wojnowska (wszystkie z kl. II TF), Justyna Chudy (kl. III TH), Daniel Rachwał (kl. II TF/K) oraz opiekun zespołu mgr Wojciech Bazan

Przedstawiony program bardzo się wszystkim podobał, a zgromadzona licznie publiczność – pracownicy biblioteki na czele z Panią Dyrektor oraz zaproszeni uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 i Szkoły Muzycznej w Krośnie, nagrodziła nasz zespół gromkimi brawami. Było to dla nas bardzo miłe spotkanie, które pozostanie nam na długo w pamięci. Mogliśmy po raz kolejny promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz zaprezentować się szerszej publiczności.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.