Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Obsługa cateringowa uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

rckp 202114 października 2021 r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się uroczystość zorganizowana przez Pana Prezydenta Piotra Przytockiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na tę okoliczność uczniowie naszej szkoły przygotowali poczęstunek dla organizatorów uroczystości oraz zaproszonych gości.

Czytaj więcej...

Wyjście do K15

kregle 2021Dnia 8 października 2021 r. klasa 1 f/k grupa fryzjer integrowała się podczas wyjścia do Kręgielni K 15 w Krośnie.

Czytaj więcej...

Jesień w kuchni i na stole

jesienne potrawy 2021W dniu 12.10.2021 r. uczniowie klasy III TŻ (grupa I) pod kierunkiem pani Alicji Kus wykonywali jesienne potrawy.

Czytaj więcej...

Komunikat

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Ks. St. Szpetnara w Krośnie z radością informuje, że Prezes Rady Ministrów – Pan Mateusz Morawiecki zatwierdził listę kandydatów naszej szkoły do stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022.

Stypendium otrzymają:
1) Andżelika Petka – kl. III TF/g
2) Patrycja Olejarska – kl. III TA/TF

Naszym stypendystkom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
ZSP Nr 2 w Krośnie

Prelekcja w Szkole Podstawowej w Chorkówce

prelekcja 20215 października w Szkole Podstawowej w Chorkówce uczennice z kl. III TA/TŻ wraz z nauczycielem wygłosiły prelekcję na temat „Zdrowych nawyków żywieniowych młodzieży”.

Czytaj więcej...

Wycieczka przedmiotowa do WSSE w Rzeszowie

wycieczka przedmiotowa3 20216 października grupa uczniów z kl. IV TTŻ oraz I TŻ odwiedziła Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie. Młodzież mogła zapoznać się z bogatym wyposażeniem laboratoriów oraz przyjrzeć się badaniom prowadzonym na żywności.

Czytaj więcej...

„Poznaj Polskę”

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę” w dniach 26.10-27.10 uczniowie ZSP Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara wyjeżdżają na dwudniową wycieczkę do Warszawy.

poznaj polske

Czytaj więcej...

Technik Analityk

kpu technik analityk 2021W dniu 8 października odbyły się kolejne zajęcia praktyczne z przedmiotu Analityka Chemiczna i Środowiskowa na Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.

Czytaj więcej...

Samorząd Uczniowski ZSP Nr 2

Samorząd Uczniowski tworzą uczniowie naszej szkoły. Jest to organizacja niezależna, która aktywnie uczestniczy w społeczności szkolnej.

Czytaj więcej...

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

sdtm 2021W dniach od 1 do 6 października 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”. Celem akcji jest uświadamianie ludziom, że znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym i że można uczyć się jej w przyjaznej atmosferze.

Czytaj więcej...

Sportowy sukces naszej młodzieży

licealiada biegi 2021Ogromnym sukcesem zakończyła się powiatowa licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza żeńska drużyna zajęła II miejsce!!!

Czytaj więcej...

Akcja Misyjna w naszej szkole – Słodki dzień

akcja misyjna2 20215 października 2021 r. w naszej szkole Grupa Misyjna RAFIKI przygotowała przy zachowaniu wszelkich ostrożności wynikających z pandemią, dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień”.

Czytaj więcej...

Wycieczka przedmiotowa

wycieczka przedmiotowa2 2021W dniu 04.10.2021r. odbyła się kolejna wycieczka przedmiotowa klasy II TA/TŻ na lekcji Personalny Trener Zdrowia i Urody do klubu Pola - Holistic Therapy, który mieści się w domu kultury „Puchatek” w Krośnie.

Czytaj więcej...

Dziennik elektroniczny

strona logowania

W przypadku braku możliwości zalogowania się na indywidualne konto, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Platforma Moodle

moodle logo

wskazówki techniczne dla użytkowników

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepy s

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.