Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Uroczystość "Wmurowanie kamienia więgielnego"

kamien wegielny 2016Uroczystość „Wmurowania kamienia węgielnego”. Początkiem 2017 r. oddanie do użytku nowoczesnej sali gimnastycznej!!!

Dnia 31 marca 2016 r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość „Wmurowania kamienia węgielnego” w ścianę wznoszonej nowoczesnej sali gimnastycznej wraz z zapleczem dydaktycznym.

W uroczystości wmurowania Aktu erekcyjnego i kamienia węgielnego wzięli udział: Piotr Babinetz – Poseł na Sejm RP reprezentowany przez Alicję Serwińską, Jerzy Borcz – Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Bronisław Baran – Zastępca Prezydenta Miasta Krosna, Joanna Sowa – Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Krosna, Zbigniew Kubit – Przewodniczący Rady Miasta Krosna, Zdzisław Dudycz – Zastępca Przewodniczącego Miasta Krosna, Kazimierz Mazur – Zastępca Przewodniczącego Miasta Krosna, Grażyna Gregorczyk – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krosna, Piotr Grudysz – Przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miasta Krosna, Grzegorz Półchłopek – Zastępca Naczelnika Wydziału Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Krosna, Jan Chmura – Prezes Przedsiębiorstwa Budowlano – Usługowego HAND – BUD w Dębicy, Franciszek Wnęk – Kierownik robót budowlanych, Paweł Pudełko – biuro Projektowe: Grupa BOX Architekci, Ojciec Krzysztof Janas – Proboszcz i Gwardian Franciszkanów w Krośnie, ks. Józef Gibała – Dyrektor Oratorium „Twój Dom” w Krośnie, Adam Buczyński – Zastępca Komendanta OHP, Bożena Żelak – Przewodnicząca Rady Rodziców ZSP Nr 2 w Krośnie, a także Ewa Starowiejska – Dyrektor ZSP Nr 2, Agata Betlej – Zastępca Dyrektora ZSP Nr 2, Barbara Kozdraś – Kierownik Szkolenia Praktycznego ZSP Nr 2 oraz nauczyciele, pracownicy i uczniowie naszej szkoły.

Po odczytaniu treści Aktu erekcyjnego, akt i kamień węgielny został poświęcony przez Ojca Krzysztofa Janasa – Proboszcza i Gwardiana Franciszkanów w Krośnie. Symbolicznego wmurowania dokonali: Jerzy Borcz, Bronisław Baran, Zbigniew Kubit, Grażyna Gregorczyk, Grzegorz Półchłopek, Jan Chmura, O. Krzysztof Janas, Alicja Serwińska w imieniu Piotra Babinetz, Ewa Starowiejska, Mateusz Malina i Franciszek Wnęk.

Nasza szkoła stale się rozwija. Obecnie trwa jej rozbudowa i już wkrótce, bo początkiem 2017 r., będziemy się cieszyć z nowej Sali gimnastycznej i sal dydaktycznych, które w znaczący sposób podniosą atrakcyjność zajęć zarówno dydaktycznych, jak i praktycznych.

Dziękujemy lokalnym mediom – TV Obiektyw, Krosno24.pl, Nowemu Podkarpaciu i Nowinom – za przybycie i za możliwość podzielenia się tym wspaniałym wydarzeniem w środowisku lokalnym.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia oraz gościom za obecność w naszej uroczystości.

ZSP2 - KOD QR

zsp2 qr

DLA RODZICA

Przyjęcia stron:

I. Dyrektor Szkoły Bogdan Skotnicki

1) poniedziałek 12.00 – 14.00
2) czwartek 14.15 – 16.15

II. Wicedyrektor Agata Betlej

1) wtorek 14.00 – 16.00
2) piątek 11.00 – 13.00


Dodatkowe dni wolne w roku szkolnym 2021/2022:

1. Technikum Nr 2:
12.XI.2021, 11.I.2022, 2.V.2022, 4 - 6. V.2022, 17.VI.2022, 21.VI.2022.

2. Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2:
12.XI.2021, 11.I.2022, 2.V.2022, 4.V.2022, 17. VI.2022, 21.VI. 2022.


>>> Zmiana numeru telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży na 800-12-12-12


 >>> mOchrona – nowa aplikacja ochrony rodzicielskiej

przekaz1procent

"SZPETNAR" W MEDIACH

pisza o nas

KLASA PATRONACKA

nafta

jagusia

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

splast

tarkett

aaglob

cellfast

petrogeo

iwonicz

ekrosno

szpital

Dziennik elektroniczny

>>> strona logowania

>>> Instrukcja logowania dla rodziców i uczniów

W przypadku braku możliwości zalogowania się na indywidualne konto, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Platforma Moodle

moodle logo

wskazówki techniczne dla użytkowników

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepy s

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.