I Bieg Śladami Żołnierzy Wyklętych wraz z Zawodami Nordic Walking

bieg zolnierze wykleci 201620 marca 2016 na trasie Zręcin Przylaski – OSP Żeglce odbył się I Bieg Żołnierzy Wyklętych i Marsz Nordic Walking.

Celem biegu było upowszechnianie biegania, jako najprostszej i najtańszej formy aktywności fizycznej, propagowanie czynnego wypoczynku oraz aktywności ruchowej wśród młodzieży i dorosłych oraz uczczenie Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Organizatorami I Biegu Żołnierzy Wyklętych i Marszu Nordic Walking byli: Klub Biegacza „Athletic” Zręcin, Rada Sołecka Żeglce i OSP Żeglce.
W zawodach wzięła również udział młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielami. W konkurencji biegowej reprezentował nas Kamil Chentosz (IV T/Ż), natomiast w zawodach Nordic Walking p. Ewa Długosz Radoń, p. Krzysztof Gierlasiński oraz uczniowie: Magda Gierlasińska (III C), Patrycja Kobak (III C), Żaneta Marszałek (II C/K), Dominika Dobosz (I T/F) oraz Hubert Folcik (I T/F).