Karnawałowych fryzur czar

pokaz fryzur 2015W dniu 17 grudnia 2015 roku wśród wielu atrakcji przygotowanych na nadchodzący świąteczny czas, dla całej społeczności szkoły zorganizowany został także pokaz fryzur pod hasłem „Karnawałowych fryzur czar".

Uczniowie klas fryzjerskich zaprezentowali wyjątkową kolekcję fryzur karnawałowych. Wśród licznych propozycji pojawiły się fale, loki, koki ozdobione artystycznymi splotami. Dzięki wspaniałym ozdobom do włosów oraz nowym sztuczkom fryzjerskim te nieśmiertelne stylizacje zaskakiwały świeżością i niezwykłym charakterem. Całość dopełniał wspaniały makijaż wieczorowy.

Kreatorami wyjątkowych stylizacji byli uczniowie klas:
IV TF – Joanna Ekiert, Patrycja Skowron;
III TF – Zofia Bieda, Sabina Hejnar, Beata Dąbrowska, Emilia Nowak;
II TF – Paulina Cichoń, Angelika Hocyk;
I TF – Halinka Bereza, Monika Piróg, Aleksandra Gancarz, Karolina Dytko, Klaudia
Krawiec, Łukasz Delikat, Hubert Folcik;
Makijaż - Anna Zając.

Zgromadzona publiczność podziwiająca pokaz doceniła ich pomysłowość w doborze fryzury, kreatywność i kunszt wykonania.
Za organizację pokazu odpowiedzialne były panie Liliana Sawaryn i Danuta Gnap.