Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/konkurs_pięknego_czytania_2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Konkurs Pięknego Czytania

konkurs pieknego czytaniaUczniowie klas I, II, i III zasadniczej szkoły zawodowej już po raz czwarty wzięli udział w szkolnym Konkursie Pięknego Czytania. W tegorocznej edycji konkursu uczestnicy czytali fragmenty „Lalki" Bolesława Prusa.

Jury w składzie:

pani Małgorzata Płatek
pani Monika Delikat
pan Piotr Płatek
oceniało płynność i tempo czytania, poprawność artykulacyjną, stosowanie środków ekspresji oraz ogólny wyraz artystyczny.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce Klaudia Liwosz kl. IIIF
II miejsce Daria Sęp kl. IC/K
III miejsce Wiktoria Tocka kl. I F/W
III miejsce Mateusz Sochacki kl. IIF/W

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu oraz korzystania z zasobów biblioteki szkolnej, w celu doskonalenia umiejętności pięknego czytania.

nauczyciele poloniści

{gallery}/AKTUALNOSCI/konkurs_pięknego_czytania_2015{/gallery}