Wyjazd dla wolontariuszy

wyjazd dla wolontariuszy 2015Artystka melancholijna, zakochana w „zwykłości", którą unosi do niezwykłości i małych cudów...

W piątek, 4 grudnia 2015 r. m.in. 4 wolontariuszy z Naszej Szkoły:

Bartłomiej Bielawa, Mateusz Hac, Klaudia Zajchowska, Paulina Ochał, w nagrodę za ogromne zaangażowanie w bezinteresowną pracę dla innych, miało przyjemność wysłuchać w Studiu Koncertowym Polskiego Radia Rzeszów koncertu w wykonaniu Anny Ciaszkiewicz. Artystka wprowadziła słuchaczy w krainę łagodności i poezji śpiewanej, grając piosenki z autorskiej płyty „Ballady ponad mgłą". Anna Ciaszkiewicz gra na gitarze i śpiewa. Jest autorką słów i muzyki piosenek. Jest mistrzem dostrzegania tego, czego nie zauważają inni.
Po koncercie wolontariusze mieli okazję porozmawiać z gwiazdą wieczoru. To był piękny wieczór. Dla wszystkich wolontariuszy „Łyk szczęścia".
Wyjazd dla wolontariuszy zorganizowało Koło Hospicyjno-Charytatywne działające przy Hospicjum w Krośnie.

opiekun SKW Grażyna Litwin