DOSTĘPNOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

Warsztaty kulinarne

warsztaty kulinarneNa przełomie listopada i grudnia w naszej szkole zostały przeprowadzone warsztaty kulinarne dla pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Podczas wspólnego przygotowywania potraw, uczestniczki zostały zapoznane z zasadami prawidłowego odżywiania po 60 roku życia oraz wspólnie wraz z uczniami i nauczycielami wykonywały następujące potrawy:
• Zupę z dyni,
• Mufiny czekoladowe,
• Sałatkę z selera i słonecznika,
• Sałatkę z makaronu i winogron.
Panie przygotowywały również drobne pierniczki, które następnie dekorowały zgodnie z nowymi trendami w dekoracji. Były to pouczające lekcje zarówno dla uczestniczek jak i młodzieży naszej szkoły z klasy IITŻ, IIITŻ i ITŻ. Za przeprowadzenie warsztatów odpowiedzialne były panie: Agata Paradysz, Elżbieta Matusz, Elżbieta Jaracz i Alicja Kus.