Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Nowe połączenie kolejowe dla uczniów i studentów (Rzeszów - Komańcza - Rzeszów)

Działając w ramach kampanii społecznej KochamKolej.pl realizowanej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego – Pana Władysława Ortyla, pragnę polecić Państwa uwadze nowe, weekendowe połączenie kolejowe pn. „Bieszczadzki Żaczek”.

Zgodnie ze swoją nazwą pociąg relacji Rzeszów – Komańcza – Rzeszów będzie umożliwiał młodzieży zakwaterowanej w akademikach, bursach i internatach zlokalizowanych w miastach przy liniach kolejowych 106 i 108, tanie i bezpieczne powroty na weekendy do swych domów (w piątki: z Rzeszowa w kierunku na Komańczę) oraz dojazd do w/w miejsc zakwaterowania (w niedziele: z Komańczy w kierunku na Rzeszów). Z myślą o pasażerach naszego pociągu przygotowujemy obecnie akcję promocyjną, w której ważny bilet kolejowy będzie jednocześnie kuponem rabatowym uprawniającym do korzystania z usług oferowanych przez naszych Partnerów. Wszystkie szczegółowe informacje na temat anonsowanego tu połączenia kolejowego dostępne są na witrynie internetowej www.bieszczadzkizaczek.pl

Dziennik elektroniczny

strona logowania

W przypadku braku możliwości zalogowania się na indywidualne konto, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Platforma Moodle

moodle logo

wskazówki techniczne dla użytkowników

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepy s

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.