Wyjście do kręgielni

kregleReprezentacje uczestników I, II i III rocznika Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie, 9 listopada br. wzięły udział w zawodach gry w kręgle o Mistrzostwo 9-10 Hufca Pracy.

Na kręgielni Klubu „K15" uczestnicy mieli okazję przekonać się, że bowling to nie tylko zabawa, ale sport i świetna forma aktywnego spędzania czasu.
Celem zorganizowanej imprezy była popularyzacja gry w kręgle, wyrabianie trwałych zainteresowań i nawyków do ćwiczeń, zabaw i gier ruchowych, jak również kształtowanie rozwoju emocjonalnego przez stwarzanie okazji do przeżywania satysfakcji ze stopnia opanowanych umiejętności indywidualnych. Pod czujnym okiem wychowawców młodzież poznawała tajniki gry. Podczas integracji na kręgielnie wśród uczestników hufca było widać duże zaangażowanie. Wychowawcy dzielnie wspierali swoich podopiecznych, angażując się i wspólnie przeżywając osiągane wyniki. Była to doskonała okazja do integracji między uczestnikami z różnych klas i zakładów pracy, wykazania się zręcznością, umiejętnością współzawodnictwa na zasadach fair play. Bardzo szybko wśród graczy wyłonili się liderzy.
W klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce zajęła: Magda Gierlasińska, drugie Katarzyna Żenczakowska uczestniczki III rocznika, a na trzecim miejscu uplasowała się uczestniczka II rocznika Katarzyna Prugar. Dwie godziny wspólnej zabawy minęły bardzo szybko. Młodzież pełna wrażeń i emocji powróciła na zajęcia szkolne, myśląc już o kolejnym spotkaniu na torze.

kregielnia wycieczka