Spotkanie z przedstawicielem banku

pazdziernik prelekcjaTradycją ZSP Nr 2 w Krośnie w miesiącu październiku są spotkania z przedstawicielami banku. 12.10.2015 r. gościła w progach naszej szkoły Pani Alicja Mazur – Świtalska Dyrektor Obsługi Klienta Banku PKO Bank Polski w Krośnie.

Przybyła ona na zaproszenie pani mgr Krystyny Paradysz, by spotkać się z młodzieżą kl. IV TŻ oraz III C.
W czasie prelekcji Pani Dyrektor Alicja Mazur – Świtalska przybliżyła naszym uczniom produkty bankowe (pakiety emerytalne, fundusze inwestycyjne, rachunki ROR, karty bankowe, kredyty studenckie, gotówkowe i mieszkaniowe). W czasie spotkania, Pani Dyrektor zwróciła szczególną uwagę na zagadnienia związane z bezpiecznym posługiwaniem się kontem w Internecie. Zachęcała młodzież do oszczędzania małymi krokami i korzystania z nowoczesnych form zarządzania swoimi pieniędzmi.
Najbardziej aktywni uczestnicy prelekcji otrzymali symboliczne nagrody.