Licealiada – Indywidualne Biegi Przełajowe

licealiada ibp 2015W dniu 7 października 2015 r. na obiektach MOSiR Krosno odbyła się powiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie, a nad sprawnym ich przebiegiem czuwali nauczyciele wych. fiz. - Krzysztof Gierlasiński, Artur Panaś, Hubert Wilk i Piotr Płatek oraz opiekun z ramienia OHP Stanisław Machowski. W kategorii dziewcząt wzięło udział 32 zawodniczki z 7 Szkół Ponadgimnazjalnych (ZSP Nr 1, ZSP Nr 2, ZSP Nr 4, ZSP Nr 5, I LO, II LO, MZS Nr 5),a w kategorii chłopców wystartowało 35 zawodników z 7 Szkół Ponadgimnazjalnych (ZSP Nr 1, ZSP Nr 2, ZSP Nr 3, ZSP Nr 4, ZSP Nr 5, I LO, MZS Nr 5).

Naszą szkołę reprezentowały: Sabina Kuśnierczak (I F/W), Wioletta Zając (I C/K), Wiktoria Tocka (I F/W), Paulina Ochał (II C/K), Żaneta Marszałek (II C/K), Kinga Ciupak (III TF/TC), Patrycja Zygmunt (III TF/TC), Mariola Wajda (I TŻ) oraz chłopcy: Dominik Godek (I C/K), Czekański Michał (I TŻ), Adrian Wiewiórski (I F/W), Kamil Kasprzyk (II F/W) i Rafał Józefczyk (III TF/TC). Opiekunem drużyny dziewcząt był Krzysztof Gierlasiński , a chłopców Artur Panaś.