Rok Szkolny 2014/2015

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/VII_Międzyszkolny_Konkurs_Biblijny oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

VII Międzyszkolny Konkurs Biblijny

konkurs biblijnyW dniu 16 kwietnia 2015 r. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli Oddział w Krośnie odbył się Finał VII Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego – „Biblijne nawrócenie”, którego organizatorami byli PCEN w Krośnie oraz ZSP Nr 1 w Krośnie.

Tekstem źródłowym tegorocznej edycji konkursu była Biblia Tysiąclecia (wydanie piąte) a zakres merytoryczny obejmował znajomość tekstów biblijnych ze wstępem i przypisami z Ewangelii wg św. Łukasza oraz Księgi Jonasza. Etap finałowy składał się z części pisemnej i ustnej. Wzięło w nim udział 43 uczniów z 18 szkół średnich z Krosna i okolic. Naszą szkołę – po etapie szkolnym – reprezentowały uczennice: Emilia Nowak z kl. II TF/TC, Angelika Noga  z kl. I TF i Klaudia Ciosek z kl. I TŻ, które były przygotowywane do konkursu przez P. Wojciecha Bazana. Klaudia Ciosek otrzymała wyróżnienie w konkursie – dyplom i nagrody książkowe – zajmując wysokie 7 miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział i drobne upominki.

Opracował: Wojciech Bazan

{gallery}AKTUALNOSCI/VII_Międzyszkolny_Konkurs_Biblijny{/gallery}