Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Dekorowanie stołów okolicznościowych w podczas lekcji obsługi konsumenta

stolyW miesiącu kwietniu uczennice klasy IV TG wspólnie z panią Alicją Kus wykonywały dekorację stołów okolicznościowych.

1.    Stół wielkanocny- jego autorkami są: Agata Gierlach, Karolina Książek oraz Dominika Gazda. Uczennice przy doborze kolorystyki dekoracji kierowały się motywem wiosny, wybrały pastelowe odcienie fioletu i żółtego. Świeże kwiaty i pachnące ciasto podkreśliły magiczną atmosferę Świąt Wielkiej Nocy.
2.    Stół urodzinowy - jego autorkami są: Aleksandra Kałwik oraz Natalia Kondoł. Uczennice stworzyły stylowy elegancki klimat w odcieniach bieli i złota. Na stole znalazł się tort okolicznościowy, szampan oraz bukiet żółtych róż.