Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

96 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

10.XI.2014r. młodzież naszej szkoły uczciła 96 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości akademią przygotowaną przez p. Monikę Delikat i p. Małgorzatę Mercik.

Program słowno – muzyczny „Za niepodległość, całość i wolność Ojczyzny naszej" został zaprezentowany w kościele OO Franciszkanów po uroczystej Mszy Św. odprawionej w intencji tych, którym odebrano życie, bo byli Polakami i wiernie służyli Ojczyźnie. Program przedstawili uczniowie kl. IIITŻ Karolina Czaja, Bartosz Bielawa, Mateusz Topolski oraz kl. IVTF Joanna Fakadej i Mariola Sikora.

11 listopada uczniowie wzięli udział w obchodach Święta Niepodległości organizowanych przez władze Miasta Krosna. Uczestniczyli we Mszy Św. W Bazylice Farnej a następnie w uroczystościach przy pomniku Marszałka Piłsudskiego.