Galeria Fryzur
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2013-2014/Galeria fryzur oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Galeria Fryzur

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2013-2014/Galeria fryzur oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uczniowie naszej szkoły kształcący sie w zawodzie technik usług fryzjerskich i fryzjer, pod czujnym okiem nauczycieli zawodu, szkolą swoje umiejętności fryzjerskie na zajęciach praktycznych. Jeśli szukasz inspiracji do wykonania fryzury dziennej lub okolicznościowej, to zapraszamy do obejrzenia fryzur wykonanych przez naszych uczniów.

{gallery id=fryzury margin=0 padding=2 borderstyle =double width=100 height=100}2013-2014/Galeria fryzur{/gallery}