Spotkanie z rodzicami i uczniami wyjeżdżającymi na staż

13 stycznia 2014 r. odbyło się spotkanie z uczniami i ich rodzicami dotyczące realizacji projektu „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowanego przez FRSE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na zasadach Programu Leonardo da Vinci będącego częścią Programu Uczenie się przez całe życie”.
W trakcie spotkania odbyła się prezentacja projektu. Goście, przede wszystkim rodzice, poznali główne założenia projektu, cele, harmonogram i program staży.
Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca, KE nie odpowiada za wykorzystanie tych informacji w jakikolwiek sposób.