Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniu 22 grudnia 2013 roku nauczyciele  naszej szkoły wraz z uczniami brali udział w kiermaszu Bożonarodzeniowym organizowanym przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza.

Z tej okazji przygotowaliśmy stół piernikowo- korzenny ,na którym znalazły się własnoręcznie przygotowane ozdoby i wypieki takie jak;

- domek z piernika

- girlanda ozdobiona drobnymi piernikami i suszonymi pomarańczami

- piernikowa choinka

- zaprzęg reniferów

-  świeczniki wykonane z pomarańczy ozdobione goździkami

- świeczki z piernika

- małe choinki piernikowe.

Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających mieszkańców Krosna i okolic.

Podziwiano nasze ozdoby , które robiły na gościach bardzo duże wrażenie i stawały się inspiracją do samodzielnego wykonywania ozdób świątecznych.  Za przygotowanie stoiska oraz wszystkich wystawionych na nim dekoracji odpowiedzialne były panie; Elżbieta Matusz, Agata Paradysz, Elżbieta Jaracz i Alicja Kus wraz z uczniami z klasy IV TK oraz IV TG.