Rok Szkolny 2013/2014
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

Z życia ucznia – Fryzjera „Moda i Duch Czasu”

Pojęcie piękna zmieniało się na przestrzeni wieków, zmieniały się również zainteresowania i potrzeby. Historia fryzjerstwa zawsze związana była z rozwojem cywilizacji, a najważniejszą rolę w tej dziedzinie odegrały potrzeby człowieka, wynalazki i przekształcenia społeczno-kulturowe.

W ostatnich dniach listopada bieżącego roku młodzież ucząca się w zawodzie fryzjer podjęła się trudnego zadania wykonania fryzur, które cieszyły się popularnością w zapomnianych już czasach. Trendy minionych epok posłużyły jako inspiracja i wzorzec. Powstawały fryzury o niecodziennych kształtach i proporcjach, łączące elementy klasyczne i nowoczesne. Wszystkie kreacje były bardzo pomysłowe i przykuwające uwagę.

Uczesanie zaprojektowały i wykonały uczennice II i III kl. ZSZ oraz III kl. TUF.