Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP

Artykuły

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca 2013r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Chociaż pogoda nie dopisała, to wszyscy już czuli wakacyjną atmosferę. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor mgr Ewy Starowiejskiej, wychowawców klas wyróżnienia i pamiątkowe książki za swoje osiągnięcia.

Pani Dyrektor Ewa Starowiejska pogratulowała wszystkim uczniom, którzy otrzymali promocję do klasy wyżej. Podziękowała  nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczną pracę oraz życzyła wszystkim udanego wypoczynku.

Kolejnym punktem uroczystości  była część artystyczna, przygotowana przez Koło Satyryczne  działające w naszej szkole pod kierunkiem P. Piotra Szuryna.

Do zobaczenia po wakacjach!!! :)

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.