Pożegnanie klas kończących ZSZ

14 czerwca 2013r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas II i III kończących naukę w Zasadniczej Szkole Zawodowej.

W bieżącym roku szkolnym mury naszej szkoły opuścili uczniowie klas: II K/S - wychowawca P. Iwona Turek, III F  – wychowawca P. Wiesław Wójcik, III W -  wychowawca P. Artur Panaś.

Pożegnanie absolwentów odbyło się w obecności dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, uczniów oraz zaproszonych gości: P. Marty Matelowskiej – kierownika Cechu Rzemiosł Różnych, P. Wiesławy Sajdak- przewodniczącej Rady Rodziców oraz P. Adama  Buczyńskiego- komendanta Środowiskowego Hufca Pracy.

Najlepsi uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor mgr Ewy Starowiejskiej, wychowawców klas oraz zaproszonych gości wyróżnienia i pamiątkowe książki za swoje osiągnięcia.

Kolejnym punktem uroczystości  była część artystyczna, którą dla absolwentów przygotowały młodsze koleżanki z klas II F pod kierunkiem P. Barbary Lągawy- Dereń.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy samych sukcesów !