Artykuły

Występ Zespołu Admiratio dla Krośnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w dniu 19.06.2013 r.

W dniu 19 czerwca 2013 r., w auli Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie, zespół Admiratio wystąpił dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku na zaproszenie Pani Prezes Bogumiły Błażejowskiej. Zespół przedstawiając program słowno – muzyczny: „Śmiej się i rozsiewaj uśmiech”, uświetnił Uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego na Uniwersytecie.

Zespół Admiratio wystąpił w składzie:  Wioleta Głód, Natalia Grzesik, Justyna Marosz, Barbara Szczurek, Kamila Szlama, Maria Fedko, Monika Wierdak, Sławomir Wilk oraz opiekun zespołu mgr Wojciech Bazan.

Przedstawiony program bardzo się wszystkim podobał,a zgromadzona licznie publiczność – a wśród nich m.in. Pan Prezydent Bronisław Baran, Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Pani Anna Dubiel – nagrodziła nasz zespół gromkimi brawami. Było to dla nas bardzo miłe spotkanie, które pozostanie nam na długo w pamięci. Mogliśmy po raz kolejny promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz zaprezentować się szerszej publiczności.

Opracował: mgr Wojciech Bazan