Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Artykuły

Konferencja upowszechniającą rezultaty programu „Uczenie się przez całe życie”

W dniu 12.06.2013 odbyła się w Krośnie konferencja upowszechniającą rezultaty programu „Uczenie się przez całe życie”. Celem konferencji było: promowanie idei uczenia się przez całe życie, upowszechnianie rezultatów programu „Uczenie się przez całe życie” i dobrych praktyk w  środowisku lokalnym jak również promocja instytucji, które zrealizowały lub kontynuują projekty dofinansowywane przez program „Uczenie się przez całe życie”.

W trakcie konferencji jeden z przedstawicieli naszej szkoły. p. Paweł Cisoń omówił realizację programu Leonardo da Vinci Mobilność - "Nowe doświadczenia zawodowe na stażu we Francji". Wystąpienie dotyczyło m.in.: programu staży, realizacji projektu oraz jego rezultatów.

Nasz stoisko (przypominające francuską kawiarenkę) cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, wśród obecnych na konferencji gości, podobnie jak mini książka kucharska, będąca jednym z rezultatów  realizowanego przez naszą szkołę projektu.

Za przygotowanie stoiska odpowiadali nauczyciele przedmiotów gastronomicznych oraz uczniowie.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.