Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Rekrutacja na staże

W związku z realizacją projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców” rozpoczynamy rekrutację na staże u pracodawców w następujących zakładach:

• zakład fryzjerski - dla uczniów i uczennic Technikum Nr 2 kształcący się na kierunku technik usług fryzjerskich,

• zakład kosmetyczny - dla uczniów i uczennic Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 2 i Technikum w Nr 2 kształcący się na kierunku fryzjer i kierunku technik usług fryzjerskich,

• zakład cukierniczo-piekarniczy - dla uczniów i uczennic Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 2  i Technikum  Nr 2 kształcący się na kierunku technik organizacji usług gastronomicznych, kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz małej gastronomii, kucharz,

• firma produkcyjno-usługowo-handlowa – dla uczniów i uczennic Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 2 kształcący się na kierunku kucharz małej gastronomii, kucharz.

Staże te będą realizowane w miesiącu lipiec i sierpień w wymiarze 150 godzin. Za odbyty staż młodzież  otrzyma wynagrodzenie. Dodatkowym kryterium uczestniczenia w stażu jest posiadanie opłaconego ubezpieczenia.

Dokumenty, które powinni złożyć kandydaci na w/w staże to:

a) KARTA REKRUTACJI,

b) OŚWIADCZENIE O DANYCH OSOBOWYCH.

Po zakwalifikowaniu się na w/w staże należy jeszcze podpisać

DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA  W PROJEKCIE.

Dokumenty  rekrutacyjne do pobrania w gabinecie wicedyrektora szkoły.

Proces rekrutacji trwa do 20 czerwca 2013 r.