Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Karnawałowa awangarda”

Dnia 23 stycznia 2013 r. w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku odbył się Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Karnawałowa awangarda”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 4 TF b Katarzyna Chłap i Katarzyna Petryk wraz z modelkami. Celem konkursu „Karnawałowa awangarda”, było rozwinięcie kreatywności zawodowej, rozwijanie uzdolnień oraz zainteresowań w dziedzinie fryzjerstwa i zaprezentowanie swoich umiejętności. Zawodnicy w ciągu 90 min mięli wykonać fryzurę zgodną z tematem „Karnawałowa awangarda”. Każdy z zawodników miał przygotować hasło przewodnie fryzury, zgodnie z interpretacją tematu konkursu.

W skład Komisji Sędziowskiej weszli:

-          Kierownik Szkolenia Praktycznego Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku,

-          Trzech Mistrzów Fryzjerstwa,

-          Jeden Członek Komisji wylosowany spośród opiekunów uczestników konkursu.

W konkursie zwyciężyli:

-          I miejsce Szkoła Fryzjerska z Presova

-          II miejsce Szkoła Fryzjerska z Przemyśla

-          III miejsce Szkoła Fryzjerska z Sanoka.

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w Konkursie.