Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem

29 stycznia 2013r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Krośnie odbył się międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem. W konkursie wzięli udział uczniowie kilku krośnieńskich szkół.   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 reprezentowały uczennice z klas trzecich i czwartych technikum, które uzyskały najwyższą liczbą punktów z matury próbnej przeprowadzonej w szkole. Były to: Sylwia Węgrzyniak (kl. IVTFb), Joanna Jaszczor (kl. IVTFa), Kamila Kaczka (kl. IVTFa), Dorota Rajchel (kl. IIITF), Elżbieta Długosz (kl. IIITG).

Uczestnicy  odpowiadali na pytania ułożone do czterech różnych tekstów.

Komisja konkursowa w składzie: pani A. Prajsnar – nauczyciel ZSP nr6, pani E. Gancarz – nauczyciel ZSKU, pani M. Delikat – nauczyciel ZSP nr2 oceniła prace i wyłoniła zwycięzców.

I miejsce uzyskała Sylwia Węgrzyniak, która zdobyła najwięcej punktów. Pozostałe uczestniczki konkursu zajęły  również wysokie miejsca (K. Kaczka – III miejsce, E. Długosz – IV miejsce).

Wszystkim gratulujemy wysokich wyników i życzymy powodzenia na maturze.