Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Stoły Bożonarodzeniowe i Sylwestrowe przygotowane przez klasę IIITG

W dniu 18 i 19 grudnia przez klasę III TG zostały przygotowane odpowiednio 3 stoły Bożonarodzeniowe oraz 2 stoły sylwestrowe. Kolorystyka stołów Bożonarodzeniowych zachowana została w tonacji: niebiesko-białej, złoto-czerwonej oraz zielono-żółtej. Stoły sylwestrowe natomiast zaprezentowały się w barwach niebiesko-białych i złoto-czerwonych.

Na dekoracje stołów składały się bielizna oraz zastawa stołowa, ozdoby choinkowe, świece oraz lampki choinkowe, a na stołach sylwestrowych wykorzystane zostały także maski karnawałowe. Wszystkie stoły brały udział w konkursach na "Najpiękniejszy stół Bożonarodzeniowy" oraz na "Najpiękniejszy stół sylwestrowy". Wszystkie zostały precyzyjnie i starannie wykonane, lecz zwycięzcą mógł być tylko jeden. W pierwszej kategorii wygrał stół numer 1 (niebiesko-biały), a w drugiej - sylwestrowej - numer 2,  także w tonacji niebiesko białej.

Opiekunem młodzieży podczas przygotowywania stołów i trwania konkursu była pani E. Matusz