Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Spotkanie Grupy Wolontariatu w Radio Fara, w Krośnie

27 listopada 2012 r. w siedzibie Radio Fara w Krośnie odbyło się spotkanie dotyczące m.in. wprowadzenia do programu radiowego nowych audycji. Wśród przybyłych osób, oprócz studentek z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, byli również uczniowie naszej szkoły – Patrycja Mercik, Daria Janocha – obie z kl. II W, Natalia Grzesik z kl. II TF, Klaudia Kobak z kl. III TF, Sławomir Wilk z kl. III TK/F (zespół Admiratio) wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem. Obecni ustalili, że wspólnie razem będziemy przygotowywać i prowadzić audycje dla najmłodszych. Decyzję tę zaaprobował dyrektor Radia Fara – ks. Andrzej Bienia. O szczegółach tego przedsięwzięcia poinformujemy w grudniowej notatce. Jedno można już dzisiaj powiedzieć, że jest to dla nas nowe i bardzo ciekawe wyzwanie, któremu zamierzamy sprostać.

Zapraszamy na strony internetowe naszej szkoły - www.zsp2krosno.pl oraz Radia Fara - www.radiofara.pl

Zatem do usłyszenia!