Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 28 września 2012 r.  odbyły się otrzęsiny klas pierwszych szkoły średniej : I TŻ, I TF, a także szkoły zawodowej: I K/W, IC, IF.  Była to impreza zorganizowana przez wychowawców i  uczniów klas drugich.

Zadaniem pierwszoklasistów było uczestnictwo w poszczególnych konkurencjach, których w sumie było siedem. Uczestnicy musieli wykazać się pomysłowością, sprawnością, a przede wszystkim poczuciem humoru i chęcią dobrej zabawy.
Tej ostatniej nie brakowało.

Wszystkich uczniów dopingowali w pierwszej kolejności Wychowawcy i nauczyciele, ale  także koledzy i koleżanki z klas drugich , którzy dokładnie rok wcześniej również musieli przejść przez obrzęd otrzęsin.

Wszystkie zespoły klasowe walczyły dzielnie, niestety zwycięstwo mogło należeć tylko do jednej klasy. Zwycięstwo przypadło w  udziale klasie : I F.

I to właśnie uczniowie tego oddziału otrzymali specjalny certyfikat, który zwalnia ich od odpowiedzi ustnych jeden dzień w nadchodzącym tygodniu nauki.