Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Wycieczka klas wielozawodowych

W dniu 20.06.2012 uczniowie klas wielozawodowych wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce krajoznawczej w Bieszczady. Była to nie tylko okazja do podziwiania piękna przyrody, ale również możliwość zintegrowania się uczniów z klas I, II i III. Trasa przebiegała z Komańczy nad Jeziorka Duszatyńskie, znajdujące się na terenie rezerwatu przyrody „Zwiezło”. Trzy malownicze jeziorka osuwiskowe zaliczane są do największych  osobliwości polskiej przyrody. To właśnie tam nastąpiła chwila odpoczynku po wyczerpującym marszu. Najwytrwalsi podjęli dodatkowe wyzwanie i pod przewodnictwem pana Pawła Cisonia udali się na szczyt Chryszczatej, skąd podziwiali panoramę rezerwatu.

Po powrocie do Komańczy i wspólnym posiłku zmęczeni, ale zadowoleni piechurzy udali się autokarem do Krosna.

Wycieczka została sfinansowana przez Środowiskowy Hufiec Pracy w Krośnie i była nagrodą dla uczniów klas wielozawodowych wyróżniających się w różnych dziedzinach.