Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Zakończenie Roku Klas Zawodowych

15 .VI. 2012 roku w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IIIF, IIIC/F, IIIW, IIK/S oraz IIW (sprzedawcy).

W uroczystości wzięli udział: dyrekcja szkoły,  wychowawcy, nauczyciele oraz zaproszeni goście w osobach pani M. Matelowskiej – przedstawiciela Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie oraz pana A. Buczyńskiego – komendanta Środowiskowego Hufca Pracy.

Akademię prowadziła uczennica klasy IK/S H. Grancea, która również w imieniu wszystkich uczniów pożegnała koleżanki i kolegów kończących szkołę. W imieniu absolwentów,  za trud włożony w kształcenie i wychowanie, dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom podziękowała uczennica kl.IIIF K. Kuliga.

Pani dyrektor E. Starowiejska wręczyła wyróżniającym się uczniom nagrody i świadectwa z biało – czerwonym pasem. Za wysokie wyniki w nauce świadectwa takie otrzymały:

K. Kuliga z klasy IIIF i S. Preisner z klasy IIK/S.

Za zaangażowanie w życie szkoły, udział w konkursach, reprezentowanie szkoły w środowisku nagrodzeni zostali:

z klasy IIIF:  A. Kaczkowska, B. Szczurek, R. Ślusarczyk

z klasy IIIC/F:  Ł. Drzyzga

z klasy IIIW:   E.Chuda, A. Czekańska, K. Gajda

z klasy IIK/S:  S. Ziobro, P. Gumienna, K. Bujak, M. Baran, J. Kubit, P. Barankiewicz.

Za osiągnięcia sportowe nagrody otrzymali:

kl. III F:   K. Wyciślak, A. Sikora, D. Waliszko

kl. III W:  S. Borkowski, M. Farbaniec, A. Gonet, P. Kozubal

kl. III C/F:  S. Frydrych, M. Niemczyk

kl. II K/S:  P. Barankiewicz, G. Przybyła, D. Socha, S. Preisner.

Nagrody ufundował także komendant Środowiskowego Hufca Pracy p. A. Buczyński. Otrzymali je:

z klasy IIIW:  M. Farbaniec, P. Kozubal, W. Gazda, M. Poznar, A. Gonet, S. Borkowski

z klasy IIW:   A. Winiarska, M. Gubik, E. Chuda, K. Gajda, A. Czekańska