Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Udział uczniów klasy I W w konkursie "Bezpieczny w pracy"

W dniach 22-23.03.2012 uczniowie klasy I W brali udział w eliminacjach jednostkowych do wojewódzkiego konkursu organizowanego przez Podkarpacką Komendę Wojewódzką  OHP -  „Bezpieczny w pracy”. Zadania konkursowe miały na celu sprawdzenie wiedzy na temat zagadnień z zakresu prawa pracy i przepisów BHP. Po teście pisemnym, składającym się z 35 pytań, wyłoniono osoby z największą liczbą punktów. Ponieważ rywalizacja była wyrównana, niezbędne okazało się przeprowadzenie dodatkowego etapu konkursu w dniu 23.03.br. Finaliści zmierzyli się z zadaniem opisowym, wykorzystującym w praktyce znajomość przepisów Kodeksu Pracy. W ostatecznej klasyfikacji nagrodzono uczennice: Patrycję Mercik – I miejsce, Paulinę Harsze – II miejsce oraz Kamilę Frydrych – III miejsce. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Konkurs przeprowadziły wychowawczynie ŚHP: Magdalena Czelna i Monika Górska.  Etap wojewódzki konkursu odbędzie 30.03.2012.