Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 19 października 2011r. nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły zorganizowali Licealiadę powiatu grodzkiego – miasta Krosna w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody przeprowadzone zostały na obiektach MOSiR Krosno, a uczestniczyło w nich ok. 140 zawodników.

Sztafeta reprezentująca naszą szkołę - w kategorii dziewcząt - zajęła V miejsce. W jej skład weszły: Cieśla Gabriela kl. IITG, Woźniak Kamila kl. IIF, Najbar Sabina kl. III TFA, Betlej Ewelina  kl. ITF, Jedziniak Andżelika kl. I TF,  Harsze Paulina kl. IW, Boczar Monika kl. I K/S, Jastrzębska Beata kl. I F, Kędra Marlena kl. I TF, Sochacka Monika kl. II F. Rezerwowymi były: Eliasz Wioletta kl. I TF, Wojnarowska Izabela kl. I TF, Fedko Maria kl. II TK/F, Bochnia Sylwia kl. II TK/F.  Opiekunem drużyny był Pan Krzysztof Gierlasiński.