DOSTĘPNOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

Wycieczka przedmiotowa

wycieczka przedmiotowa2 2021W dniu 04.10.2021r. odbyła się kolejna wycieczka przedmiotowa klasy II TA/TŻ na lekcji Personalny Trener Zdrowia i Urody do klubu Pola - Holistic Therapy, który mieści się w domu kultury „Puchatek” w Krośnie.

Uczniowie mieli możliwość porozmawiać z trenerką personalną – Polą o prowadzeniu zdrowego stylu życia. Po rozmowie wykonali kilka ćwiczeń rozciągających kręgosłup oraz kilka prostych ćwiczeń jogi. Okazały się one trudniejsze niż wyglądały. Podczas tego wyjścia uczniowie przekonali się, że prosta postawa kręgosłupa oraz spokojny i głęboki oddech jest bardzo ważny. Ważne jest również to, aby nieustannie towarzyszył nam ruch oraz zdrowe odżywianie się.
Dziękujemy Pani Paulinie Prajsner – Adamczyk za poświęcony czas i udzielone rady.

Anna Kustroń i Halina Szpiłyk