Turniej w piłce siatkowej z okazji „Dnia chłopaka”

siatka 2021Ta impreza sportowa przeszła nasze oczekiwania. Mówię tutaj o odczuciach nauczycieli wychowania fizycznego. Nie spodziewaliśmy się tak licznego uczestnictwa w turnieju, który został zorganizowany w naszej szkole 30 września z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

Docelowo zgłosiło się 6 drużyn, a w dniu zawodów dołączyło jeszcze 6. To chyba wszystkie klasy jakie w tym dniu miały zajęcia w szkole. Ze względu na taką liczbę drużyn, mecze odbywały się na dwóch boiskach a zawodnicy rywalizowali aż w czterech grupach. Poszczególne grupy wygrały następujące klasy: II TF, III TA/TF, II TA/TŻ i IV TF/TA – gratulacje. Te drużyny walczyły w półfinałach a ostatecznie finały wyłoniły zwycięzcę.

1 miejsce – IV TF/TA
2 miejsce – III TA/TF
3 miejsce – II TF
4 miejsce – II TA/TŻ

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!
Na zdjęciach możecie dokładnie przeanalizować wszystkie mecze i wyniki, które prezentujemy poniżej.
To także dobrze rokuje do aktywnego uczestnictwa w „Szkolnej Lidze piłki nożnej & piłki siatkowej”, do której już 15 X 2021 r. rozpoczną się zapisy a szczegóły na plakatach w szkole. Również zapraszamy uczniów do zapisywania się do Międzyszkolnych Zawodów Sportowych w tzw. Licealidach, w których już w najbliższą środę nasze dziewczyny i chłopaki pobiegną w biegach przełajowych.
Do zobaczenia na boiskach sportowych i bieżniach.

Opracował Wiesław Wójcik