Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Piknik rodzinny w Parku Jordanowskim w Krośnie

W dniu 09.09.2021 r. w Parku Jordanowskim zostało zorganizowane "Pożegnanie lata w Ogródku" przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie z udziałem naszej młodzieży uczącej się w klasach fryzjerskich w ZSP Nr 2 pod kierunkiem p. L. Sawaryn i A. Nowotyńskiej.

Kącik fryzjerski cieszył się wśród dzieci ogromnym zainteresowaniem, a to za sprawą fryzur dla najmłodszych, w którym każde dziecko mogło skorzystać z wakacyjnej fryzurki. Słoneczna pogoda i kolorowe warkoczyki wplatane we włosy pozwoliły dzieciom jeszcze raz poczuć beztroską letnią przygodę.

Dziennik elektroniczny

strona logowania

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Platforma Moodle

moodle logo

wskazówki techniczne dla użytkowników

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepy s

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.