DOSTĘPNOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie w HOŁDZIE KARDYNAŁOWI STEFANOWI WYSZYŃSKIEMU

kardynal 2021Błogosławiony Kardynał był człowiekiem opatrznościowym – OJCEM NARODU POLSKIEGO NA TRUDNE CZASY KOMUNISTYCZNE. Przeprowadził Kościół przez najtrudniejszy okres reżimu komunistycznego.

Był wielkim mężem modlitwy i oddanym synem Matki Bożej. Uważany jest za PRYMASA TYSIĄCLECIA. To dzięki Jego wieloletniej posłudze, Kościół w Polsce wydał światu Wielkiego Papieża – św. Jana Pawła II. Beatyfikacja Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się 12 września 2021 roku w Warszawie.

kardynal01

kardynal02